Meb personel, SGK gün sayısı sorgulama, SGK Hizmet Dökümü

MEB Meis Modülü Sorgulama

MEB’in Meis Sorgulama Modülü, MEB’in kurumlar arası bilgi alışverişini kullanmak amacı ile oluşturulmuş bir sistemdir.

Bu sorgulama modülü, tüm resmi-özel okul ve kurumların, özel ve bağımsız anaokulları, ilkokul, ortaokul ve tüm ortaöğretim kurumları bünyesindeki anasınıfları ile ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumlarına ait öğrenci ve bina bilgileri, e-Okul Modülünden, tüm kurumların eğitim imkanları ise MEİS Sorgu Modülünden toplanır. Böylece tüm yıllara ait eğitim-öğretim yılı ile ilgili istatistiki bilgilerin toplandığı MEİS Modülü, E-Okul Modülü, e-Yaygın Modülü ve Özürlü Birey Modülleri üzerinden de öğrenebilirsiniz.

MEB Meis Modülü Sorgulama

MEB Meis Modülü Sorgulama

Özel ve bağımsız anaokulları, ilkokul, ortaokul ve tüm ortaöğretim kurumları bünyesindeki anasınıfları ile ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumlarına; kurumlarına ait istatistiki bilgileri MEİS üzerinden sorgulayabilirsiniz.

MEB Meis Modülü Sorgulama için tıklayınız.

Meis uygulaması internet uygulamaları arasında bazen sorun vermektedir. Sorunla karşılaşırsanız internet tarayıcınızı değiştiriniz.

Meis (göz anlamına gelir) aynı zamanda bir yerin adıdır. Doğu Akdeniz’de Yunanistan’a bağlı Oniki Ada (Dodekanesos) ilinde bir adadır. Türkiye kıyılarından (Kaş, Antalya) sadece 2.1 km uzaklıktadır. Yüzölçümü 7,3 km²’dir.

Etiketler: ,

MEB Meis Modülü Sorgulama Hakkında Yapılan Yorumları

  1. […] Çağa ayak uydurmaya çalışan MEB, e-okul, e-Burs Modülü, e-Yatırım İşlemleri, Meis Modülü, Meis Sorgu Modülü, İlköğretim Kurum Standartları Modülü ve Devlet Kurumları, e-Alacak […]

Yorum Yaz