Meb personel, SGK gün sayısı sorgulama, SGK Hizmet Dökümü

İTKİB sorgulama

Türkeye’deki bazi tekstil ve konfeksiyon ürünlerinin denetimine ilişkin tebliğ (ithalat: 2013/15) hükümlerine göre, gümrük yükümlülüğü sona eren eşyanın gümrük gözetiminin sona erdirilebilmesi için onay belgesinin elektronik ortamdaki kaydı tutuluyor. Bu kayda ulaşmak için aşağıdaki alana gümrük beyannamesi tescil numarası girilerek sorgulanabilir. Tüm kutucukları doldurmanız doğru bilgiye erişmeniz için gerekiyor.

İthalat Kayıt Belge Sorgulama – E-birlik için aşağıdaki linke tıklayınız.

İthalat Kaydı Sorguluma İçin Tıklayınız…

İTKİB sorgulama

İTKİB sorgulama

İTKİB Numune test sonuç sorgulama – E-birlik için linki tıklayınız.

Test Sonucu Sorgulama İçin Tıklayınız.

İTKİB- Üyelik Borç Sorgulama için aşağıdaki linki tıklayınız.

Üye Aidat sorgulama için tıklayınız.

İTKİB iletişim bilgileri

Adres                : Çobançeşme mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi B Blok P.K.34196 Yenibosna/Bahçelievler/İSTANBUL
Telefon (Pbx) :
+90 (212) 454 02 00
Faks                  : +90 (212) 454 02 01
E-mail               :
info@itkib.org.tr

İTKİB’in kuruluşu

İhracatçı Birlikleri 1937’den bu yana Türkiye’nin çeşitli illerinde ve sektörlerinde hizmet veren ve ihracatın artırılması, desteklenmesi ve koordinasyonunu sağlayarak ekonomik gelişmeye katkıda sağlamayı hedefleyen kuruluşlardır.

İhracatçı Birliklerinin statüsü ve çalışma prensiplerini düzenleyen 5/7/1993 tarihli ve 93/4614 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ve ona istinaden çıkarılmış olan 14/8/1993 tarihli İhracatçı Birlikleri Yönetmeliği 2009 yılında yürürlükten kalkmış ve İhracatçı Birlikleri ile Türkiye İhracatçılar Meclisinin kuruluşu, işleyişi, görevleri, organları, gelirleri, harcamaları ve denetimleri ile üyelerinin hak ve yükümlülüklerine ilişkin usul ve esasları düzenleyen 5910 sayılı Türkiye İhracatçılar Meclisi ile İhracatçı Birliklerinin Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun 3 Temmuz 2009 tarihli 27277 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Etiketler: , , , , , ,

İTKİB sorgulama Hakkında Yapılan Yorumları

Yorum Yaz