Meb personel, SGK gün sayısı sorgulama, SGK Hizmet Dökümü

İSKİ iletişim

İSKİ ile ilgili tüm sorunlarınızı sorabileceğiniz, tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz ve iletişime geçebileceğiniz adres linki aşağıdadır. Aşağıdaki linki tıklayarak İSKİ ile olan soruyarınıza cevap bulabilirsiniz. Fatura itirazı, isim değişikliği gibi v.s… Bu adreste sorularınıza cevap bulabilmeniz içinayağıdaki linkte kimlik bilgilerinizi vermeniz zorunludur. Ad, Soyad, e-mail adresinizi vermek zorunludur.

İSKİ iletişim bilgileri

İSKİ iletişim bilgileri

Konu bölümüne gerekli açıklamayı yaptıktan sonra size cevap gelecektir. Fatura itirazı, fatura ödemesi ve isim değişikliği gibi konularla ilgili taleplerinizde mukavele numaranızı yazmanız size daha hızlı cevap vermemize olanak sağlayacaktır.

İSKİ İletişim Bilgileri için Tıklayınız.

İSKİ Genel Müdürlüğü Adresi ve Telefonları:

Adres:  GÜZELTEPE MAHALLESİ ALİBEY CADDESİ NO:7 34060 EYÜP/İSTANBUL
E-mail: iski@iski.gov.tr
Tel: 0212 321 00 00
Faks: 0212 321 77 19
Etiketler: , , , ,

İSKİ iletişim Hakkında Yapılan Yorumları

  1. turan tanrıverdi diyor ki:

    Bundan 3-4 ay ksdar önce 185 arayarak suyun az aktığını su saatinden su fışkırması şeklinde ses gldiğini, aramadan önce vanadan kaynaklandığından şüphelenerek su vanasını değiştirttiğmi, vanadan olmadığı su saatinden kaynaklandığı anlaşılması üzerine aradım,alt katlarda birkaç hane suları açık iken sadece ip kalınlığımda akıyordu bununlada ne banyo nede makinalar çalışıyordu,aradan bir ay sonrs tekrar aradım şikayetimin değerlendirildği su saatinin sağlam olduğu ben şikayet konusunun çözülmediğini belirtmem üzerine PENDK iski telefon nukarasını vererek orayı aramam söylandi, orayı aradım uzun konuşmalardan sonra iateksiz bir şekilse tekrar bakacaklarını söyladilersese genelde evde her zamaz insan olur her ikisinde de ya bize haber verilmedi yada bakılmadı ta ki bu sabah normalde su saatinin kullanma süresi dolupta su saatini değiştirilene kadar, şimdi soruyorum bu durum neden böyle oluyor,bu sürede neden susuz sıkıntılı yaşadım görevliler neden görevini ihmal ederek yapmadılar

Yorum Yaz